Lijst gesorteerd op instellingsnaam - Oplopend U heeft gezocht op beginletter: S
 A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z  

Instelling Provincie Van Tot
Saba, Openbaar LichaamCaribisch Nederland2010
Salland, WaterschapOV1997
Sambeek, GemeenteNB1942
Sandelingen Ambacht, GemeenteZH18171855
Sappemeer, GemeenteGR1949
Sas van Gent, GemeenteZE2003
Sassenheim, GemeenteZH2006
Schaesberg, GemeenteLI1982
Schagen, GemeenteNH
Schager Kogge, Dijkcollegie vanNH
Schaijk, GemeenteNB1994
Schalkwijk, GemeenteUT1962
Schardam, GemeenteNH18171854
Scharnegoutum c.a., WaterschapFR
Scharsterland, GemeenteFR19841985
Scharwoude, GemeenteNH18171854
Scharwoude [Langendijk], GemeenteNH1817
Scheemda, GemeenteGR2010
Scheldekwartier, Waterschap HetNB2004
Scheldestromen, WaterschapZE2011
Schellingwoude, GemeenteNH18171857
Schellinkhout, GemeenteNH1970
Schelluinen, GemeenteZH18171986
Schermer, GemeenteNH19702015
Schermerhorn, GemeenteNH1970
Scherpenisse, GemeenteZE1971
Scherpenzeel, GemeenteGE
Scherpenzeel, AmbachtsheerlijkheidGE
Schiebroek, GemeenteZH18171941
Schiedam, GemeenteZH
Schiedam, Basiliek van de H. Liduina en Onze Lieve Vrouw Rozenkrans teZH
Schieland, Kollegie van Dijkgraaf en Hoogheemraden vanZH2005
Schieland en de Krimpenerwaard, Hoogheemraadschap vanZH2005
Schiermonnikoog, GrietenijFR
Schijndel, GemeenteNB
Schimmert, GemeenteLI1982
Schin op Geul, GemeenteLI1940
Schinnen, GemeenteLI
Schinveld, GemeenteLI1982
Schipbeek, Waterschap DeOV1997
Schipluiden, GemeenteZH2003
Schokland, GemeenteOV1859
Schonauwen, GemeenteUT18181857
Schoondijke, GemeenteZE1970
Schoonebeek, GemeenteDR18841998
Schoonhoven, GemeenteZH2015
Schoonrewoerd, GemeenteZH1986
Schoorl, GemeenteNH2001
Schore, GemeenteZE1941
Schoten, GemeenteNH18171927
Schoterland, GrietenijFR18161934
Schoterlandsche Compagnonsvaart, Waterschap DeFR1971
Schouwen-Duiveland, GemeenteZE1997
Schouwen-Duiveland, WaterschapZE1996
Schuddebeurs en Simonshaven, GemeenteZH18171855
Serooskerke [Schouwen], GemeenteZE1961
Serooskerke [Walcheren], GemeenteZE1967
Sevenum, GemeenteLI18362010
Sevenwolden, WaterschapFR19972004
Sexbierum, GemeenteFR18121816
Siddeburen, GemeenteGR1826
Sijbekarspel, GemeenteNH1979
Simpelveld, GemeenteLI
Sinoutskerke en Baarsdorp, GemeenteZE1816
Sint Adolfsland, PolderZH1973
Sint Anna ter Muiden, GemeenteZE1880
Sint Annaland, GemeenteZE1971
Sint Annaparochie, GemeenteFR18121816
Sint Anthoniepolder, GemeenteZH18171832
Sint Anthonis, GemeenteNB1995
Sint Anthonis en Ledeacker, GemeenteNB1821
Sint Eustatius, Openbaar LichaamCaribisch Nederland2010
Sint Geertruid, GemeenteLI18281982
Sint Jacobiparochie, GemeenteFR18121816
Sint Jansteen, GemeenteZE1970
Sint Johannesga, GemeenteFR18121816
Sint Joosland, GemeenteZE1816
Sint Kruis, GemeenteZE1941
Sint Laurens, GemeenteZE1966
Sint Maarten, GemeenteNH1990
Sint Maartensdijk, GemeenteZE1971
Sint Maartensregt, GemeenteZH18171855
Sint Odiliënberg, GemeenteLI1991
Sint Pancras, GemeenteNH18171990
Sint Philipsland, GemeenteZE1995
Sint Philipsland, AmbachtsheerlijkheidZE
Sint Pieter, GemeenteLI1920
Sint-Michielsgestel, GemeenteNB
Sint-Oedenrode, GemeenteNB
Sirjansland, GemeenteZE1816
Sittard, GemeenteLI2001
Sittard, Basiliek van Onze Lieve Vrouw van het Heilig Hart teLI
Sittard-Geleen, GemeenteLI2001
Skarsterl, GemeenteFR19852014
Slapersdijk, Kollegie van Gecommitteerden tot de Directie van denUT
Sleen, GemeenteDR18191998
Slenaken, GemeenteLI1982
Sliedrecht, GemeenteZH
Slochteren, GemeenteGR
Slochteren, HeerlijkheidGR
Sloten, GemeenteFR1984
Sloten, GemeenteNH1921
Sluipwijk, GemeenteZH1870
Sluis [1], GemeenteZE1995
Sluis [2], GemeenteZE2003
Sluis-Aardenburg, GemeenteZE19952003
Smallingerland, GrietenijFR1816
Smilde, GemeenteDR1998
Smilde, WaterschapDR1995
Sneek, GemeenteFR2011
Sneeker Oudvaart, Waterschap DeFR
Snelrewaard, GemeenteUT18171989
Sociaal Werkvoorzieningschap Centraal Overijssel, HetOV
Soerendonk en Sterksel, GemeenteNB1821
Soerendonk, Sterksel en Gastel, GemeenteNB18211925
Soest, GemeenteUT
Soetelinkskerke, HeerlijkheidZE
Someren, GemeenteNB
Sommelsdijk, GemeenteZH1966
Sommelsdijk, Polders gelegen onderZH1973
Son en Breugel, GemeenteNB
Sonnega, GemeenteFR18121816
Spaarndam, GemeenteNH1927
Spaarnwoude, GemeenteNH1857
Spanbroek, GemeenteNH1959
Spaubeek, GemeenteLI1982
Spieringshoek, HeerlijkheidZH
Spijk, GemeenteZH18171855
Spijkenisse, GemeenteZH2015
Sprang, GemeenteNB1923
Sprang-Capelle, GemeenteNB19231997
St. Anthonis, GemeenteNB19941995
Stad aan 't Haringvliet, GemeenteZH18171966
Stadskanaal, GemeenteGR1969
Standdaarbuiten, GemeenteNB1997
Staphorst, GemeenteOV
Stavenisse, GemeenteZE1971
Staveren, GemeenteFR1979
Stavoren, GemeenteFR19791984
Stede Broec, GemeenteNH1979
Stedum, GemeenteGR1990
Steenbergen, GemeenteNB
Steenderen, GemeenteGE2005
Steenwijk, GemeenteOV2003
Steenwijkerland, GemeenteOV2003
Steenwijkerwold, GemeenteOV1973
Stein, GemeenteLI
Stein, GemeenteZH18171870
Stellendam, GemeenteZH18171966
Stellingwerven, Waterschap DeFR1997
Sterkenburg, GemeenteUT18181857
Sterkenburg, RidderhofstadUT
Stevensweert, GemeenteLI1991
Stevensweert, Ohé en Laak, HeerlijkheidLI
Stichts Loenen, GemeenteUT18171820
Stichtse Rijnlanden, Hoogheemraadschap DeUT-ZH1994
Stichtse Vecht, GemeenteUT2011
Stiens, GemeenteFR18121816
Stiphout, GemeenteNB1968
Stolwijk, GemeenteZH1985
Stompwijk, GemeenteZH18171938
Stoppeldijk, GemeenteZE1936
Stormpolder, GemeenteZH18171855
Stoutenburg, GemeenteUT18181969
Stramproy, GemeenteLI1998
Stratum, GemeenteNB1920
Streefkerk, GemeenteZH1986
Strevelshoek, GemeenteZH18171846
Striene, Waterschap DeNB1988
Strijen, GemeenteZH
Strijensas, GemeenteZH18171855
Strijp, GemeenteNB1920
Strucht, GemeenteLI1879
Súd-Winninghe, WaterschapFR1972
Súdwest Fryslân, GemeenteFR20112012
Súdwest-Fryslân, GemeenteFR2012
Surhuizum, GemeenteFR18121816
Susteren, GemeenteLI2003
Susteren, Basiliek van de H. Amalberga teLI
Suydevelt, Waterschap 'tDR2000
Swalmen, GemeenteLI2007